Cloud Chasers

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $ 3.99
  • Boyut 278 MB
  • Version 1.0.5.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Blindflug
Cloud Chasers IOS mobil cihazınızda oynayabileceğiniz keyifli bir macera oyunudur.

Belli bir hikaye üzerine kurulan mobil oyunlarda yer almak sizi eğlendiriyorsa Cloud Chasers mobil oyununu IOS cihazınıza mutlaka indirmelisiniz. iPad veya IOS cep telefonlarınızda eğlenerek sıkılmadan oynayacağınızı düşündüğüm Cloud Chasers oyunu bir baba kızın macera dolu yolculuğunu konu alıyor. 

Hikaye üzerine kurulmuş muhteşem bir macera oyunu ile karşı karşıyasınız ve sizde bu maceranın bir parçası olabilirsiniz. Maceraperest olan bu baba kızın bulutların üstüne çıkma hayaline ortak olacak ve bunun için yola koyulacaksınız. Korku dou anları geride bırakmak için heyecanlı bir yolcuğa çıkmaya hazır olun.

 

Cloud Chasers mobil oyunlar arasında farklı bir dokuya sahip olan ve oyuncuları kendi büyüsüne çeken başarılı bir oyun olmuştur. Can sıkıntınıza bira bir gelecek Cloud Chasers oyunu ile sizde mobil cihazınızda eğlenin. Bu macera dolu yolculuk esnasında hayatta kalmanız için yiyecek ve su bulmanız gerekiyor. Bunu nasıl çözeceğinizi kendiniz bulmalısınız. Unutmayın bu zorlu bir yolculuk olacak fakat başaracağınıza inanırsanız başarırsınız. 

Cloud Chasers indir
DİĞER SÜRÜMLER